Nauczanie Flair to nasza pasja. Jesteśmy największą i najlepiej przygotowaną szkołą flair w Polsce. Nasi instruktorzy wygrali ponad 80 konkursów w 24 państwach świata! Trenuj w odpowiednio przygotowanych i przestronnych salach. Nasze szkolenia to w 90% praktyka. Pokochaj swoją pracę a już nigdy nie będziesz musiał pracować. Tylko u nas instruktorami są aktualni mistrzowie świata! Zaskocz swoich Gości widowiskową ewolucją!

Masz profil na Facebooku? Używasz konta Google? Polub nas!

instruktorzy

Marcin Cebula Marek Posłuszny Tomasz Małek
Tomasz Małek

Pięciokrotny mistrz świata w stylu „flair”

Tomasz Małek jest jednym z najlepszych barmanów flairowych na świecie. Jego energiczny i niepowtarzalny styl wielokrotnie zapewniał mu zwycięstwo na najważniejszych konkursach organizowanych międzynarodowo. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej zdobył aż pięć tytułów mistrza świata w stylu flair, co czyni go jednym z najbardziej utytułowanych barmanów w Europie. Tomek jest również pięciokrotnym zwycięzcą polskiej ligi flair „Independent Flair League”.

Tomasz Małek jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Zarówno swoją pracę licencjacką, jak i magisterską poświęcił tematyce barmaństwa w stylu „flair” (licencjat: „Sztuka barmańska flair – metodyka szkoleń i formy współzawodnictwa w Polsce”, magister: „Identyfikacja cech sprzyjających osiągnięciu wysokiego poziomu sztuki flair”, obie do wglądu w Katedrze Anatomii i Biomechaniki Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie). Tomek przygodę z gastronomią rozpoczął w 2003 roku od kursu w Międynarodowej Szkole Barmanów i Sommelierów. Zaraz po ukończeniu szkolenia podjął pierwszą pracę w charakterze barmana w niestniejącym już klubie „Ego”. Tam pod okiem grupy „Evolutionbar” stawiał pierwsze kroki w sztuce flair. Fascynacja tym stylem szybko przerodziła się w życiową pasję. W późniejszych latach pracował m.in. w Blue Cactus & Iguana Lounge, Sweet&Sour Bar i Hard Rock Cafe Warszawa, gdzie zdobywał doświadczenie z zakresu miksologii, psychologii pracy za barem oraz organizacji eventów.

Nasi partnerzy

Akademia Barmańska Flair Factory © 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: webActive