Nauczanie Flair to nasza pasja. Jesteśmy największą i najlepiej przygotowaną szkołą flair w Polsce. Nasi instruktorzy wygrali ponad 80 konkursów w 24 państwach świata! Trenuj w odpowiednio przygotowanych i przestronnych salach. Nasze szkolenia to w 90% praktyka. Pokochaj swoją pracę a już nigdy nie będziesz musiał pracować. Tylko u nas instruktorami są aktualni mistrzowie świata! Zaskocz swoich Gości widowiskową ewolucją!

Masz profil na Facebooku? Używasz konta Google? Polub nas!

instruktorzy

Marcin Cebula Marek Posłuszny Tomasz Małek
Marcin Cebula

Wicemistrz Polski w stylu „flair”

Marcin Cebula jest jednym z najlepszych barmanów flairowych w Polsce. W czasie swojej 5-cio letniej kariery wygrał w sumie 13 lokalnie organizowanych konkursów barmańskich. Na scenie międzynarodowej zadebiutował w roku 2010 występując na zawodach „Warsaw Flair Challenge”. Jak dotąd największym sukcesem Marcina jest zdobycie 1 miejsca w eliminacjach do mistrzostw świata „Roadhouse World Flair 2011” odbywających się w Londynie. Tym samym został on trzecim Polakiem (po Tomku Małku i Marku Posłusznym) w historii tego konkursu, któremu udało się zakwalifikować do ścisłego finału rozgrywek. W 2011 roku Marcin uplasował się również na wysokim 7 miejscu w konkursie „Paris Flair Open” w Paryżu.

Marcin Cebula zainspirował się sztuką barmańską „flair” po ukończeniu kursu w 2007 roku. Następnie rozpoczął pracę w restauracji Blue Cactus/Iguana Lounge, gdzie zdobywał swoje pierwsze miksologiczne szlify. Decyzję o rozpoczęciu treningów podjął po obejrzeniu jednego z flairowych konkursów barmańskim. Jak sam zwykł mówić, największy wpływ na rozwój jego kariery zawodowej miało pierwsze zwycięstwo w zawodach „flair” organizowanych w Warszawie.

 

Nasi partnerzy

Akademia Barmańska Flair Factory © 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: webActive