Nauczanie Flair to nasza pasja. Jesteśmy największą i najlepiej przygotowaną szkołą flair w Polsce. Nasi instruktorzy wygrali ponad 80 konkursów w 24 państwach świata! Trenuj w odpowiednio przygotowanych i przestronnych salach. Nasze szkolenia to w 90% praktyka. Pokochaj swoją pracę a już nigdy nie będziesz musiał pracować. Tylko u nas instruktorami są aktualni mistrzowie świata! Zaskocz swoich Gości widowiskową ewolucją!

Masz profil na Facebooku? Używasz konta Google? Polub nas!

instruktorzy

Marcin Cebula Marek Posłuszny Tomasz Małek
Marek Posłuszny

Dwukrotny mistrz świata w stylu flair

Marek Posłuszny jest jednym z najlepszych barmanów flairowych na świecie. Oryginalne ewolucje i dynamiczne rutyny stały się jego znakiem rozpoznawczym. W okresie swojej kariery zawodowej wielokrotnie stawał na podium najważniejszych zawodów organizowanych w kraju i za granicą. Jednak pasmo jego największych sukcesów przyszło wraz z rokiem 2011, w którym zdobył aż dwa tytuły mistrza świata w stylu „flair”.  Pierwszy podczas kongresu IBA „World Cocktail Championship” w Warszawie, drugi natomiast niespełna kilka dni później na zawodach „Bacardi World Flair Championship 2011” w Monako.

Marek Posłuszny swoją przygodę z gastronomią rozpoczął w rodzinnym mieście Bielsku-Białej. Początkowo pracował jako kelner w Karczmie Rogatej, gdzie po raz pierwszy zobaczył barmanów pracujących w stylu flair. Zafascynowany tą sztuka zaczął intensywne treningi. Po kilku miesiącach ćwiczeń wystartował na pierwszym konkursie w swoim życiu. Krótka przygoda z barmaństwem flairowym szybko przerodziła się w wielką pasję, która z powodzeniem trwa do dziś. Po paru latach pracy w bielskich klubach Marek przeprowadził się do Warszawy by rozpocząć studia i wspólnie trenować z Tomkiem Małkiem.

Nasi partnerzy

Akademia Barmańska Flair Factory © 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: webActive