Nauczanie Flair to nasza pasja. Jesteśmy największą i najlepiej przygotowaną szkołą flair w Polsce. Nasi instruktorzy wygrali ponad 80 konkursów w 24 państwach świata! Trenuj w odpowiednio przygotowanych i przestronnych salach. Nasze szkolenia to w 90% praktyka. Pokochaj swoją pracę a już nigdy nie będziesz musiał pracować. Tylko u nas instruktorami są aktualni mistrzowie świata! Zaskocz swoich Gości widowiskową ewolucją!

Masz profil na Facebooku? Używasz konta Google? Polub nas!

faq

1. W jakich terminach odbywają się kursy i gdzie mogę to sprawdzić?

Dokładne daty rozpoczęcia kursów są podane na stronie internetowej szkoły w zakładce „Kursy i Zapisy”. Po wyborze danego rodzaju szkolenia po prawej stronie nad tekstem pojawiają się wszystkie dostępne terminy. 

2. W jakich godzinach odbywają się kursy?

W zależności od wybranego rodzaju kursu zajęcia odbywają się w godzinach 10.00-13.30  i 9.00-14.00.

3. Czy po ukończeniu kursu otrzymuję certyfikat?

Certyfikat ukończenia szkolenia wydajemy każdemu kursantowi, który pozytywnie zaliczy egzamin praktyczny. Dokument ten może być wystawiony w języku polskim i angielskim.

4. Ile razy mogę podejść do egzaminu praktycznego?

Nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Jeżeli nie udało Ci się zdać egzaminu praktycznego możesz nieodpłatnie podejść do niego po raz kolejny, aż do skutku!

5. Jestem spoza Warszawy. Czy w pobliżu szkoły znajdują się jakieś tanie obiekty noclegowe?

Najbliżej szkoły znajduję się Hostel Puffa (ok. 800 m od budynku). Stosunkowo blisko jest też Hostel Tamka oraz Szkolne Schronisko Młodzieżowe. Zainteresowani noclegiem kursanci dokonują rezerwacji indywidualnie.

6. Jak liczne są grupy?

Jedna grupa może liczyć maksymalnie 8 osób.

7. Do kiedy muszę potwierdzić swój udział w kursie?

Ostatecznym potwierdzeniem udziału w kursie jest opłacenie zaliczki, najpóźniej do 4 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia szkolenia.

8. Co muszę zabrać ze sobą na kurs? Czy trzeba mieć własny sprzęt barmański?

Warto wziąć ze sobą strój sportowy i lekkie obuwie. Specjalistyczny sprzęt niezbędny do treningu jest zapewniony na miejscu.

9. Czy po zakończeniu kursu będę mógł dalej korzystać z sali treningowej?

Każdy kursant może bezpłatnie korzystać z sali treningowej przez okres 1 miesiąca od daty zakończenia kursu. Pomieszczenie udostępnione jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00-18.00.

10. Czy istnieje możliwość uczestniczenia w przykładowych zajęciach?

Każdy, kto chciałby sprawdzić jak w praktyce wyglądają nasze zajęcia, może przyjść na kurs i wziąć udział w jednym dniu treningowym. Ta forma uczestnictwa jest bezpłatna i ma na celu zapewnienie naszych przyszłych kursantów o wysokiej jakości przeprowadzanych szkoleń. Zainteresowane osoby proszone są o wcześniejsze umówienie się na konkretny dzień w sekretariacie szkoły.

11. W jaki sposób mogę zapisać się na kurs?

Najlepszym sposobem zapisania się na kurs jest skorzystanie z formularza rejestracyjnego znajdującego się na naszej stronie internetowej. Pojawia się on u dołu ekranu po wybraniu odpowiedniego rodzaju kursu w zakładce „Kursy i Rezerwacja”. Samo wypełnienie formularza rejestracyjnego nie jest zobowiązujące. W każdej chwili można zrezygnować z kursu bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat. Ostatecznym potwierdzeniem udziału w kursie jest wpłacenie zaliczki, najpóźniej do 4 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia zajęć.

12. W jaki sposób mogę zapłacić zaliczkę za kurs?

Zaliczkę można wnieść w gotówce w sekretariacie szkoły lub przelewem na konto bankowe. Zachęcamy również do skorzystania z możliwości opłacenia kursu za pośrednictwem naszej strony internetowej przez serwis platnosci.pl. Opcja ta pojawia się po poprawnym wypełnieniu formularza rejestracyjnego znajdującym się w zakładce "Kursy i Zapisy".

Nasi partnerzy

Akademia Barmańska Flair Factory © 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: webActive