Nauczanie Flair to nasza pasja. Jesteśmy największą i najlepiej przygotowaną szkołą flair w Polsce. Nasi instruktorzy wygrali ponad 80 konkursów w 24 państwach świata! Trenuj w odpowiednio przygotowanych i przestronnych salach. Nasze szkolenia to w 90% praktyka. Pokochaj swoją pracę a już nigdy nie będziesz musiał pracować. Tylko u nas instruktorami są aktualni mistrzowie świata! Zaskocz swoich Gości widowiskową ewolucją!

Masz profil na Facebooku? Używasz konta Google? Polub nas!

o nas

Akademia Barmańska Flair Factory

 

opcja_7_882

Ideą przyświecającą powstaniu naszej szkoły była chęć propagowania stylu „flair” wśród młodych adeptów sztuki barmańskiej poprzez zapewnienie im odpowiednich warunków do właściwego trenowania tej dyscypliny. W tym celu sformowaliśmy wyjątkową kadrę instruktorów złożoną z osób cieszących się wybitnym autorytetem zarówno w kraju, jak i za granicą. Na terenie naszej szkoły, do dyspozycji kursantów, udostępniamy ponad 200 m2 specjalnie przygotowanej powierzchnii treningowej.

Akademia Barmańska Flair Factory została założona przez Tomasza Małka i Marka Posłusznego, wielokrotnych laureatów mistrzostw świata w stylu „flair”.

Poznaj naszych
Instruktorów

Nasi partnerzy

Akademia Barmańska Flair Factory © 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: webActive